Pagina de start a forumului Forum Turism - TripInfo.ro Forum Turism - TripInfo.ro
Forum de discutii despre turism intern si extern. Comunitatea utilizatorilor romani de servicii turistice.

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 Cele mai noi subiecte pe Tripinfo.ro 

Propunere traseu la Ski in Bansko, Bulgaria

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Turism - TripInfo.ro -> Bulgaria
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
TurulDeWeekend
Turist

Data înscrierii: 12/Sep/2011

MesajTrimis: Mie Oct 26, 2011 5:12 am    Titlul subiectului: Propunere traseu la Ski in Bansko, Bulgaria Răspunde cu citat (quote)

La Ski in Bansko, Bulgaria
Un paradis al skiorilor, Bansko
Cum toamna trece pe nesimtite si iarna se apropie, m-am gandit sa va povestesc cate ceva despre Bansko, binecunoscuta statiune de ski din Bulgaria.

Aflata la 540 de kilometri de Bucuresti urmarind traseul Bucuresti - Giurgiu/Ruse - Pleven - Sofia - Bansko, Bansko a devenit o tinta extrem de atractiva pentru toti impatimitii de ski din Romania si motivele sunt usor de inteles. Distanta o parcurgi intr-un timp variabil cuprins intre 5 si 7 ore, in functie de limitatoarele de viteza de neinteles ale bulgarilor si de nenorocul de a intalni cativa politisti pe drum, dar cred ca tot pe acolo ne incadram ca timp si daca plecam pe Valea Prahovei la sfarsit de saptamana pentru un weekend scurt la ski...

Mai multe detalii despre Bansko gasiti pe blogul meu: Ski la Bansko
pantoficustil
Turist expert

Data înscrierii: 12/Oct/2011

MesajTrimis: Joi Oct 27, 2011 3:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Este superb din cate vad eu... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Adrian79
Turist

Data înscrierii: 08/Ian/2013
Locație: Pazardjik

MesajTrimis: Mar Ian 08, 2013 6:56 pm    Titlul subiectului: Da. Răspunde cu citat (quote)

Intr-adevar, e foarte frumos. Multi romani au inceput sa vina in vacanta de iarna aici.
maryannasro

Data înscrierii: 22/Aug/2012

MesajTrimis: Lun Feb 18, 2013 10:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Bulgaria e foarte frumoasa, sunt o multime de zone frumoase, iar vara e foarte placuta acolo. iritravel.ro am gasit aici o multime de oferte, dar nu stiu care zona e mai buna:-?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Turism - TripInfo.ro -> Bulgaria Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Subiecte similare
 Subiecte   Răspunsuri 
Nu sunt mesaje noi Schi Bansko, Bulgaria 0
Nu sunt mesaje noi Bansko 2
Nu sunt mesaje noi Traseu montan 6