Pagina de start a forumului Forum Turism - TripInfo.ro Forum Turism - TripInfo.ro
Forum de discutii despre turism intern si extern. Comunitatea utilizatorilor romani de servicii turistice.

FAQFAQ   CăutareCăutare   MembriMembri   GrupuriGrupuri   ÎnregistrareÎnregistrare 
 ProfilProfil   Mesaje privateMesaje private   AutentificareAutentificare 
 Cele mai noi subiecte pe Tripinfo.ro 

Lista agentii de turism din Romania. Lista siteuri cu harta Romaniei.
Portal cu oferte inchirieri masini in Romania.

Magazine si restaurante romanesti in Cipru

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Turism - TripInfo.ro -> Cipru
Subiectul anterior :: Subiectul următor  
Autor Mesaj
Alice
VIP

Data înscrierii: 19/Iun/2007
Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2007 10:41 am    Titlul subiectului: Magazine si restaurante romanesti in Cipru Răspunde cu citat (quote)

Asa cum spune si in titlu...Ce Magazine si restaurante romanesti pot gasi in Cipru?!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ruthless
VIP

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2007 10:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In Limassol am fost la restaurantul "Fog On The Tyne". De asemenea tot din Limassol iti pot recomanda o alimentara romaneasca in care poti gasi mici. Se numeste Michalakes.
Sus
Alice
VIP

Locație: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2007 10:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Supermarket-uri sau mini-marketuri sunt pe acolo ?
Sus
ruthless
VIP

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2007 10:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

In Limassol este supermarketul Saint Nektarios . Nu sunt produse romanesti insa poti gasi aici vinuri romanesti (Merlot si Cabernet).
Sus
DaNN
VIP

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2007 10:59 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

ruthless a scris:
In Limassol am fost la restaurantul "Fog On The Tyne". De asemenea tot din Limassol iti pot recomanda o alimentara romaneasca in care poti gasi mici. Se numeste Michalakes.

Din pacate, macelarul roman de acolo s-a intors in Romania. Macelaria Michalakes a redevenit macelarie pur cipriota.
ruthless
VIP

MesajTrimis: Mie Iun 27, 2007 11:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Pacat...De asemenea vis-a-vis de supermarket , exista o pizzerie Pizza Hut...Si asa cum citisem pe undeva pe forum , esti Pizza Hut addicted Laughing
Sus
addana
Turist

Data înscrierii: 14/Iul/2010
Locație: Milano

MesajTrimis: Mie Iul 14, 2010 10:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

De vre-un an, a fost deschis in Limassol un magazin romanesc care se chiama "Transilvania Market". Adresa este Enoseos 9B, Limassol (vis-a-vis de Mitropolia Limassol, aproape de portul vechi).
Sus
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect    Pagina de start a forumului Forum Turism - TripInfo.ro -> Cipru Ora este GMT
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum

Subiecte similare
 Subiecte   Răspunsuri 
Nu sunt mesaje noi Restaurante Bucuresti 20
Nu sunt mesaje noi Limassol , Cipru 7
Nu sunt mesaje noi Magazine s irestaurante cu specific Asiatic 4